62 İlan ilan bulundu

Uludağ Günlük Kiralık Dag evi, Türkiye
Houston Konsoloslugu
 • Houston Konsoloslugu
 • Houston Başkonsolosluğu

  Houston Başkonsolosluğumuz 28 Ekim 1985’de resmi olarak faaliyete başlamıştır. Başlangıçta geçici bir süreyle konsolosluk hizmetleri 'Double Tree Suites' isimli otelde yürütülmüştür.

  18 Nisan 1986 tarihinde, Post Oak Bulvarı üzerinde, Galleria alışveriş merkezinin hemen yakınındaki halen içinde bulunduğumuz binaya taşınılmıştır.

  Başkonsolosluğumuz anılan tarihten bu yana, 1990 Post Oak Blvd. adresindeki iş merkezinin 13. katında hizmet vermektedir.

  Teksas dahil olmak üzere görev bölgemizde sekiz eyalet yer almaktadır. (Arkansas, Alabama, Louisiana, Mississippi, New Mexico, Oklahoma, Tennessee ve Texas)

  Başkonsolosluğumuzun bulunduğu binanın çevresindeki, binaya ait açık alan park yerlerine ücretsiz olarak park etmek mümkündür.


   
Los Angeles Konsoloslugu
 • Los Angeles Konsoloslugu
 • Los Angeles Başkonsolosluğu
   

  Türkiye’nin ABD’deki altı Başkonsolosluğundan biri olan T.C. Los Angeles Başkonsolosluğu, faaliyete geçtiği 1968 yılından bu yana Los Angeles’ta kesintisiz olarak hizmet vermekte olup, görev çevresinde Alaska, Arizona, Colorado, Idaho, California, Montana, Nevada, Oregon, Utah, Washington, Wyoming ve Hawaii bulunmaktadır.

  Bünyesinde 1988 yılında faaliyete geçen Eğitim Ataşeliği, 2004 yılında faaliyete geçen Kültür ve Tanıtma Ataşeliği ve 2007 yılında faaliyete geçen Ticaret Ataşeliği bulunan Başkonsolosluğumuz, halihazırda sahip bulunduğu 17 kişilik kadrosuyla, 2005 Mayıs ayından bu yana 6300 Wilshire Bulvarı üzerindeki mevcut adresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Başkonsolosluğumuz çalışma saatleri hafta içi 8:30-16:00 olup, şahsen müracatlar 09:00 - 12:00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Telefonla bilgi alma saatleri ise 13:30-16:00’dır.

  Konsolosluk konularındaki tüm genel bilgi taleplerinin yanısıra, vatandaşlarımızca Başkonsolosluğumuza şahsen veya posta ile yapılmış olan başvuruların akıbetine ilişkin sorular, Konsolosluk Çağrı Merkezi tarafından da yanıtlanabilmektedir.  ABD’de yerleşik vatandaşlarımız, Başkonsolosluğumuza telefonla iletmek istedikleri bilgi talepleri için Konsolosluk Çağrı Merkezini 1-888-566-76-56 numaralı telefondan 7 gün 24 saat arayabilirler.

  Görev bölgemiz dahilinde bulunan San Fransisko/Kaliforniya’da ve Sacramento/Kaliforniya'da Fahri Başkonsoloslarımız da görev yapmaktadır. San Francisco Fahri Başkonsolosumuz Bonnie Joy Kaslan, Sacramento Fahri Baskonsolosumuz ise Laurence Joseph O'Connell'dır.    
Cenan's Bakery, Amerika
1999 MODEL PRENSES
Centre dentaire Arnouville Centre de Soins Dentaires Arnouville, Dis Doktoru, Fransa
Irmak Denizcilik ve Danışmanlık Şirketi
KARAKALE KFZ
COMOPUTER, Italya
Ayal Kaas B.V., Hollanda
Au Kebab de Dilan, Fransa
Autoservice Altintas Gärtringen
DORUK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ., Türkiye
Toyota Corolla LPG, 2011, Diğer (LPG...), 2011, 62,700 ₺
Estecity - Saç Ekim ve Estetik Kliniği, Türkiye
NETA DENIZCILIK, Türkiye
CRV Otomotiv, Rusya
2015 MODEL BMW X6 DİZEL, Dizel, 2015, 350,000 ₺
Milano Ticaret Ataşesi, Italya
 • Milano Ticaret Ataşesi, Italya
 • Merkez ile Yurt Dışı Teşkilatı arasındaki işbirliğinin ve bilgi akışının kuvvetlendirilmesi ve verimliliğin artırılmasını için her yıl Ticaret Müşavirleri Konferansları yapılmaktadır.

  Ihracat politikaları, yatırım teşvik, hizmet ticareti, ithalat mevzuatı, serbest ticaret anlaşmaları, ürün güvenliği, sektörlere verilen destekler, doğrudan yabancı sermaye yatırımları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için uzmana danışabilirsiniz.

  Bakanlığımız merkez birimlerinin yansıra ticaret müşavirliklerimiz tarafından gerçekleştirilecek ticaret heyetleri, ziyaretler, görüşmeler, toplantı ve seminerler gibi etkinliklerinin görülebileceği etkinlik takvimine ulaşabilirsiniz.
1983 MODEL BMW 735, Benzinli, 1983, 4,000 $
Dubai Turk Bilgi & Paylasim Bankasi, Dubai (BAE)
 • Dubai Turk Bilgi & Paylasim Bankasi, Dubai (BAE)
 • Uzun yillardir Dubai de yasayan kisilerin paylasimlari ile yeni katilan arkadaslar arasinda bir kopru olusturmaktir ana gayemiz.Kesinlikle ticari paylasimlarin yapIlmasi yasaktir.
Antwerpende Yasayan Türkler, Belçika
 • Antwerpende Yasayan Türkler, Belçika
 • Merhaba arkadaslar, 

  Sizlerinde bildigi gibi Antwerpende Yasayan Bir cok turk var, Bu sayfayi acma amacim, antwerpende yasayanlar, yada antwerpeni sevenler yada antwerpende yasayan yakinlari olan kisileri bir yerde toplamak,

  Sayfamiz yeni oldugu icin fazla kimse yok ama ilerleyen gunlerde sizlerinde yardimiyla buyuyup cogalacagiz..

  Bu sayfada, isteyen herkez istedigi her seyi paylasabilir..
  Konserler, dugunler, sunnetler,yeni acilan is yerleri, yeni acilan internet siteleri ve her cesit aktiviteyi buradan duyurabilirsiniz...

  bu sayfayi arkadaslariniza tavsiye ettiginizde bu sayfanin buyumesine uyelerinin cogalmasina yardimci olursunuz

  Hepinize tesekkurler...
Augsburglu Türkler Buraya, Almanya
 • Augsburglu Türkler Buraya, Almanya
 • Tüm Augsburg'un Türkleri'nin buluştuğu sayfadır burası, bir bakarsınız okul arkadaşlarınızı bulursunuz, birde bakarsınız eski dostlarınızı.

  Değerli Arkadaşlar,

  1. Bu sayfada herkes Augsburg şehri ve çevresinde gerçekleştireceği faaliyeti yayınlayabilir. 
  2. Paylaşmak için kendinizin çektiği, üzerinden başkasının ismi veya logosu silinmemiş fotoğraflar gönderebilirsiniz.
  3. Derneklerin, camilerin ve spor kulüplerinin faaliyetlerini paylaşabilirsiniz. 
  4. Augsburg ve çevresinde yeni iş kuran, işyeri sahipleri ve esnaflarımızın reklam ve tanıtımı memnuniyetle yapılır.
  5. Sayfada Türkler’in Augsburg ve Almanya’daki haberleri yayınlanabilir. 
  6. Dini program ve milli konserler haricindeki konserleri, Disco ilanları vs.maneviyatımıza ters düştüğünden dolayı yayınlamayı uygun görmüyoruz!
  7. Paylaşımlarınızın herkese ulaşması için mesaj bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  8. Sayfa adından da belli olduğu gibi Türkler’e hitap ettiği için Milli değerlerimize saygılı, İslam ahlak ve faziletine dayalı bir çizgidedir. 
  9. Sayfada dini tartışmaya, milli değerlere (tüm Türk tarihi) saldırılara kesinlikle izin yok. 
  10. Yorumlarda ikinci şahsa kendi inancını dayatmak için hakarete varan saldırılara izin verilmeyecektir. Herkes kendi düşüncesinde özgürdür. 
  11. Her türlü cinsel yönelimi aşağılayıcı, küçük düşürücü, cinsiyetçi, tahrik edici paylaşım ve yorumlar bazında gereken yapılacaktır.
  12. Bu uyarılara ters düşen yorumlar olduğu durumunda paylaşım/yorum kaldırılıp ihtar verilir. Böyle durumlarda bizleri bilgilendirirseniz daha çabuk müdahele edebiliriz.


  Sayfayı beğenmeniz bu kurallara uyacağınızın teminatıdır.
  SAYGILARIMIZLA
Frankfurtlu Türkler Burda, Almanya
 • Frankfurtlu Türkler Burda, Almanya
 • Frankfurtlu Türkleri bulusturan paltform, Frankfurt ve cevresinde oturanlara özel duyurular, Sosyal ve Kültürel faliyetlerin duyrulmasi, Frankfurttaki yeni mekanlar, yenillikler, yeni acilan yerler vs yer alacaktir,
ATAA, Austin Turkish American Association, Amerika
 • ATAA, Austin Turkish American Association, Amerika
 • Austin, Texas'ta Atatürk'ün izinde ilerleyen Türklerin grubu. 

  TÜZÜĞÜMÜZ:

  1- Grubumuzun çizgisi bellidir ve hiçbir şeklide bu çizgiden ödün verilmeyecektir.

  2- Etkinliklerimiz saygı duruşu ile başlar, İstiklal marşi ve andımiz ile devam eder, ve o etkinlik için belirlenen kurallarımız çerçevesinde gerçekleştirilir.

  3- Etkinliklerimiz grup yöneticilerinin, ve ilgili kişinin izni olmadan yayınlanamaz, haber yapılamaz.

  4- Grup içi yazışmalarda küfür, hakaret, nefret içeren duyurular, grup yöneticileri tarafından kaldırılabilir, yazı sahibi uyarılabilir. Grubumuz bünyesinde, kişilerin yazdıkları yorumlar, düşünceler, kendi kişisel görüşleri olup, grubun tümünü ve yönetim kararlarını temsil etmez.

  5- Etkinliğimize katilan misafirler, etkinlik süresince programda yer alması kararlaştırılmamış duyuru ve gösterileri grup yöneticilerinin izni olmadan yapamazlar.

  6- Grubumuza, yukarıdaki prensipleri kabul eden, Austin TX'da yaşamış, yaşayan, yaşayacak herkes katılabilir.
 • Sayfa nin 3
Eşleşme yapılan ilanlar
Henüz Eşleştirme için ilan eklemediniz.
Lütfen şikayetinizle ilgili detaylı bilgi verin.
Mesaj *
Giriş
Şifremi Unuttum Şifre hatırlatma