Gizlilik Politikası

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer aşağıda belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları önkoşulsuz kabul ettiğiniz anlamına gelir. YokYok.com aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

YokYok.com’da sunulan içerikler kişisel kullanımınız içindir. YokYok.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya YokYok.com’un yazılı izni olmadan link vermek yasaktır.

Ayrıca websitemizin tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın lisans hakları ilgili anlaşmalar gereği YokYok.com’dadır ve kopyalanması veya yeniden kullanılması yasaktır.

YokYok.com web sitemiz her türlü eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik her türlü çaba gösterilmektedir. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, yeniden pazarlama amacıyla kullanılabilir.  

Sitemize verdiğiniz ilanları istediğiniz zaman silebilirsiniz. Sitedeki ilanlar, siz silmediğiniz müddetçe belli bir süre sitemizde yayınlanır. Ancak sitemiz arama motorları tarafından indekslendiği için bir ilanı bizim sitemizden silmiş olmanıza rağmen bu ilan hala arama motorlarında görünebilir. Bunun sorumluluğu bize ait değildir.

İlan verirken kullanılan ip numaraları sunucuda saklanmaktadır ve sadece yasal durumlarda kullanılacaktır.

Yayınlanan tüm ilanlar editörlerimiz tarafından özenle kontrol edilmektedir. Ancak tüm bu özene karşın sitemizde yayınlanan yüzbinlerce ilanın tamamı güvenilir demek değildir. Genel olarak üyelerimiz satmış olduğu ürünleri zamanında gönderiyor veya almış olduğu ürünlerin ücretini anlaşma gereğince hemen ödüyorlar; ama güvenliğiniz için siz yine de güvenli alışveriş konusunda uyarılara lütfen dikkat ediniz.
Eşleşme yapılan ilanlar
Henüz Eşleştirme için ilan eklemediniz.
Lütfen şikayetinizle ilgili detaylı bilgi verin.
Mesaj *
Giriş
Şifremi Unuttum Şifre hatırlatma