T.C. Tebriz Başkonsolosluğu

Tabriz Konsolosluk

  Genel Bilgiler

  Genel Bilgiler
  Vatandaşlarımız için başvuru saatleri haftaiçi 09.00-13.00 arasındadır. Öğleden sonra 15.30-16.00 arasında sadece evrak teslimi yapılmaktadır.

  Konsolosluk Messenger
  Facebook Paylaşımları

  18 saat önce

  T.C. Tebriz Başkonsolosluğu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü

  www.tccb.gov.tr/haberler/410/98733/cumhurbaskani-erdogan-iran-cumhurbaskani-ruhani-ile-gorustu
  ... Daha fazlaDaha az

   

  Facebook ta yorum yap

  قطاع الماء

  1 gün önce

  T.C. Tebriz Başkonsolosluğu

  Dünyada en fazla mülteciye ev sahipliği yapan ülkeyiz. Masumları acımasız bir rejimin veya DEAŞ, PKK/PYD/YPG gibi terör örgütlerinin eline asla bırakmadık. “Mültecilere İlişkin Küresel Mutabakat”ı son derece önemli buluyoruz.

  #Turkey hosts the largest refugee population in the world. We didn’t leave innocent people to the hands of a brutal regime or terrorist organizations like DEASH, PKK/PYD/YPG. We attach great importance to #GlobalCompactonRefugees.
  ... Daha fazlaDaha az

  No: 250 22 Eylül 2018

  AÇIKLAMA

  İran’ın Ahvaz şehrinde bir askeri geçit töreni sırasında gerçekleştirilen terör saldırısı sonucunda çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği ve yaralandığı büyük üzüntüyle öğrenilmiştir.

  Bu menfur terör saldırısını şiddetle kınıyoruz. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifa diliyoruz. İran halkına ve Hükümetine içten başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz.  No: 250 22 September 2018
  PRESS RELEASE

  We have learnt with great sorrow that a terrorist attack targeted a military parade in the city of Ahvaz resulted in many loss of lives and left many wounded.

  We strongly condemn this heinous terrorist attack. We wish Allah’s mercy upon those who lost their lives and speedy recovery to the wounded. We convey our condolences to the people and Government of Iran.
  ... Daha fazlaDaha az

  #GirişimciveİnsaniDışPolitika ... Daha fazlaDaha az

  #GirişimciveİnsaniDışPolitika

  Bugün Tebriz Üniversitesi tarafından düzenlenen "IV. Uluslararası Şehriyar Kültür Nişanı Festivali"nde ünlü şair Şehriyar hakkında yapmış oldukları çalışmalardan ötürü ödüle layık görülen Prof. Dr. Adnan Karaismailoğlu ve Prof. Dr. Hasan Çiftçi'yi bu başarılarından dolayı kutluyoruz. ... Daha fazlaDaha az

  Bugün Tebriz Üniversitesi tarafından düzenlenen IV. Uluslararası Şehriyar Kültür Nişanı Festivalinde ünlü şair Şehriyar hakkında yapmış oldukları çalışmalardan ötürü ödüle layık görülen Prof. Dr. Adnan Karaismailoğlu ve Prof. Dr. Hasan Çiftçiyi bu başarılarından dolayı kutluyoruz.

  1 hafta önce

  T.C. Tebriz Başkonsolosluğu

  #GirişimciveİnsaniDışPolitikaÖğrenciler, temin edilen botlar sayesinde okula güvenli bir şekilde ulaşabiliyor. Kolombiyalı Yani Fernanda okuluna kano ile gitmeye çalışan 300 öğrenciden yalnızca bir tanesiydi.

  "Artık ıslanmadan dersime yetişebiliyorum, TİKA’ya çok teşekkür ederim."

  www.tika.gov.tr/tr/haber/tika%27dan_kolombiyali_ogrencilere_bot_destegi-47202
  ... Daha fazlaDaha az

  #GirişimciveİnsaniDışPolitika

  2 hafta önce

  T.C. Tebriz Başkonsolosluğu

  Bakü’nün Kafkas İslam Ordusu tarafından Azerbaycanlı kardeşlerimizle birlikte kurtarılmasının 100.yıldönümünü kutluyoruz. Yaşasın #Türkiye - #Azerbaycan kardeşliği! ... Daha fazlaDaha az

  2 hafta önce

  T.C. Tebriz Başkonsolosluğu

  Bakü’nün azad oluşunun 100. yıldönümü kutlu olsun. Türkiye ve Azerbaycan kardeşliği ilelebet sürecektir. Bugünkü törenlere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan katılacaktır.

  Bakının işğaldan azad edilməsinin 100-cü il dönümü mübarək olsun. Türkiyə və Azərbaycan qardaşlığı əbədi davam edəcək. Bu günkü mərasimlərdə Prezidentimiz cənab Rəcəb Tayyib Ərdoğan iştirak edəcək.
  ... Daha fazlaDaha az

  Twitter Paylaşımları

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Buradan tüm dünya ülkelerini, FETÖ terör örgütüne karşı dikkatli olmaya ve harekete geçmeye davet ediyorum. #WorldIsBiggerThan5

  https://t.co/s9zaiaW0k7

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ, ABD'den dünyanın 160 ülkesine terör ihraç etmektedir https://t.co/4zApAhCDWt

  Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:
  Sınırlarımız içinde 3,5 milyonu Suriyeli olmak üzere 4 milyondan fazla sığınmacıyı, dünyada başka örneği olmayan hizmetler sunarak misafir ediyoruz.
  Sadece Suriyeli sığınmacılar için bugüne kadar harcadığımız tutar 32 milyar doları bulmuştur.

  Cumhurbaşkanı @RT_Erdogan: Türkiye, halen uyguladığı küresel insani diplomasiyle daha adil bir dünya için elinden gelen çabayı gösteriyor. Bu yıl itibarıyla Türkiye, toplam kalkınma yardımlarında dünyada 6’ncı, insani yardımlarda ise ilk sırada yer almaktadır. #WorldIsBiggerThan5

  Cumhurbaşkanı @RT_Erdogan, BM Genel Kurulu'nda, "terör örgütlerine karşı ilkeli yaklaşım" çağrısı yaptı:

  Taktik çıkarları uğruna teröristleri onbinlerce tır ve binlerce kargo uçağı silahla donatanlar, gelecekte bunun acısını mutlaka çekeceklerdir.
  #WorldIsBiggerThan5

  Kategori
  Etiketler
  Çalışma Saatleri

  Cuma Kapalı
  Cumartesi Kapalı
  Pazar 9:30AM---12PM
  Pazartesi 9:30AM---12PM
  Salı 9:30AM---12PM
  Çarşamba 9:30AM---12PM
  Perşembe 9:30AM---12PM.

  Konsolosluk İletişim Bilgileri
  Konsolosluk Messenger
  mood_bad
 • Henüz yorum yok.
 • chat
  Yorum ekle
  keyboard_arrow_up