NETA DENIZCILIK, Türkiye

 • Kategori
 • Yayınlanma
  24 Apr 2017
 • İzlenme
  1154
  • Puanlaması: 5
  • Toplam Oylama: 1
 • Şikayet
Firma Adı
NETA DENIZCILIK
Faaliyet
Denizcilik
Yetkili Kişi
KAPTAN UFUK CAKIR
Açıklama
2006 yılından beri denizcilik sektöründe broker faaliyetleri veren şirketimiz; kısa zamanda denizcilik sektöründe yeri doldurulamayan kaliteli çalışmalara imza atmayı başarmış ve sektörün hızla büyümesine büyük katkılar sağlamıştır, güvenin ve kalitenin ön planda tutulduğu bu zamanlarda, Neta Denizcilik olarak attığımız her adımın, yaptığımız her işin, geleceğimize ve hizmetinde bulunduğumuz denizlerimizin daha çalışılabilir, daha güvenli, daha huzurlu bir faaliyet alanına dönüştürülmesi ve bu faaliyet alanında geçici değil kalıcı çözümlerle emin adımlarla yaptığımız her işin altına imza bırakmak, yapılan işin kalitesinden dolayı Neta Denizciliğin çalışma prensiplerine rastlamak bizler için haz vericidir. Günümüz denizciliğinde Neta Denizciliğin en güvenilir broker listesinde adı anılması en büyük gurur kaynağımızdır.

Hurda gemi alım ve satım işlemleri hakkında bilgi; yükünüze gemi veya geminize yük arıyor eksiksiz ve kaliteli hizmet ile bu işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Web Sitesi
Twitter
Instagram
Yayınlanma
24 Apr 2017
İlan No
16563
Adres
Yesilova Mahallesi Gaziosmanpasa Caddesi
Haritayı genişlet
Bu adresi (Yesilova Mahallesi Gaziosmanpasa Caddesi) Google Haritada bulamadık. Ya adres yanlış ya da burası henüz sisteme işlenmemiş olabilir.
Henüz yorum eklenmemiş.
Lütfen yorum yazmak için oturum açın veya KOLAYCA üye olun
Eşleşme yapılan ilanlar
Henüz Eşleştirme için ilan eklemediniz.
Lütfen şikayetinizle ilgili detaylı bilgi verin.
Mesaj *
Giriş
Şifremi Unuttum Şifre hatırlatma