Nurkaya Mobilya

 • Kategori
 • Yayınlanma
  20 Jul 2017
 • İzlenme
  179
  • Puanlaması: 5
  • Toplam Oylama: 1
 • Şikayet
Firma Adı
Nurkaya Mobilya
Faaliyet
Mobilya Dekorasyon
Yetkili Kişi
Nurkaya
Açıklama

Kalite anlayışımız ,tüketicinin ihtiyaçlarına müşteri zevkleri doğrultusunda kurulumu ve kullanımı kolay insan sağlığına zarar vermeyen insanların hayatlarını kolaylaştıran fonksiyonel ürünler ve global pazarda da yenilikçi ve üretici yeni ufuklar açmaktır.

Siz de; form, renk ve fonksiyon olarak mükemmel bir uyum sergileyen koleksiyonumuzdaki her parçayı kendi mekanınıza ve zevkinize uygun olarak istediğiniz gibi kombine edebilirsiniz. Hem size hem de evinize iyi gelecek farklı bir anlayışla tanışacağınız mağazalarımızda misafirimiz olmanızdan mutluluk duyacağız.

Günlük hayatın karmaşasını evlerimizde yansıtmamak adına her amaca hitap eden ürün yelpazemizde şıklığın ve fonksiyonlu yeni yüzü sergileyerek yemek odası ,yatak odası, genç odası ve koltuk takımları yılların tecrübesi ile farkı yaşamak isterseniz Nurkaya Mobilya sizleri bekliyor.

Twitter
Instagram
Yayınlanma
20 Jul 2017
İlan No
16766
Adres
Çiftehavuzlar Mahallesi Kanal Caddesi, No: 152 Osmangazi/Bursa
Haritayı genişlet
Bu adresi (Çiftehavuzlar Mahallesi Kanal Caddesi, No: 152 Osmangazi/Bursa) Google Haritada bulamadık. Ya adres yanlış ya da burası henüz sisteme işlenmemiş olabilir.
Henüz yorum eklenmemiş.
Lütfen yorum yazmak için oturum açın veya KOLAYCA üye olun
Eşleşme yapılan ilanlar
Henüz Eşleştirme için ilan eklemediniz.
Lütfen şikayetinizle ilgili detaylı bilgi verin.
Mesaj *
Giriş
Şifremi Unuttum Şifre hatırlatma