SERHAT IMPEX B.V.

 • Kategori
 • Yayınlanma
  03 Jul 2017
 • İzlenme
  229
  • Puanlaması: 5
  • Toplam Oylama: 1
 • Şikayet
Firma Adı
SERHAT IMPEX B.V.
Faaliyet
Market
Yetkili Kişi
İsmail Üngüç
Açıklama
SERHAT IMPEX B.V. Yaklaşık 20 yıldır Arnhem şehrinde “Kuru Gıda Toptancılığı” dalında hizmetini sürdürmektedir. Ürünlerinin %85’ini Türkiye’den %15’ini de Hollanda’dan ve Almanya’dan temin etmektedir. Firma markası İrem olup bunun yanısıra Dimes, Kent gibi önemli markaların avrupada distribütörlüğünü yapmaktadır

Serhat Impex Velp B.V. is sinds 1988 de pionier in het distribueren en verhandelen van mediterraanse food en non-food producten. Met de bedrijfsfilosofie kwaliteit en zekerheid hebben we gepresteerd dat we elk jaar groeien en zaken doen met toonaangevende bedrijven. Anno 2017 telt ons assortiment maar liefst 1500 verschillende producten welke terug zijn te vinden bij lokale supermarkten en toko’s. Door gebruik te maken van ons eigen logistieke middelen staan wij garant voor een snelle levering en goede service. Wij streven ernaar om de hedendaagse standaarden voor te blijven en eisen steeds meer van onszelf, want wij geloven dat stilstand gelijk staat aan achteruitgang!
Web Sitesi
Twitter
Instagram
Yayınlanma
03 Jul 2017
İlan No
82213
Adres
Florijnweg14, 6883 JP Velp NL
Zip Kodu
6883
Haritayı genişlet
Bu adresi (Florijnweg14, 6883 JP Velp NL) Google Haritada bulamadık. Ya adres yanlış ya da burası henüz sisteme işlenmemiş olabilir.
Henüz yorum eklenmemiş.
Lütfen yorum yazmak için oturum açın veya KOLAYCA üye olun
Eşleşme yapılan ilanlar
Henüz Eşleştirme için ilan eklemediniz.
Lütfen şikayetinizle ilgili detaylı bilgi verin.
Mesaj *
Giriş
Şifremi Unuttum Şifre hatırlatma