Kurum

Türk dernekleri, birlik ve organizasyonlar, Yurtdışında yaşayan Türklerin buluştuğu Facebook Sayfaları gibi ortak amaca hizmet eden grup paylaşımlarınızı burada yapabilirsiniz.
Washington Büyükelçiliği
 • Washington Büyükelçiliği
 • Washington (Vasington) Büyükelçiliği
   

  Bünyesinde Basın, Sosyal ve Din Hizmetleri, Ticaret, Kültür ve Turizm, Eğitim, Ekonomi, Gümrük, Tarım ve Planlama Müşavirlikleri ile Silahlı Kuvvetler Ataşeliği bulunan Büyükelçiliğimiz, yaklaşık 85 kişilik kadrosuyla, 1999 yılından bu yana Vaşington’daki Büyükelçiliklerin önemli bir kısmının yeraldığı Massachusetts Caddesi’nin Embassy Row olarak anılan bölümündeki binasında hizmet vermektedir.

  Büyükelçiliğimiz ile ABD’deki konsüler temsilciliklerimiz olan Houston, Chicago, New York, Los Angeles ve Boston Başkonsolosluklarımız arasında, vatandaşlarımıza sunulan konsolosluk hizmetleri açısından eyalet bazında bir görev paylaşımı sözkonusudur.

  Büyükelçiliğimiz Konsolosluk Şubesi’nin görev çevresinde District of Columbia, Maryland, Virginia ve West Virginia bulunmaktadır.

  ABD’de ayrıca, Baltimore, San Fransisco, Atlanta, Seattle, Flowood, Kansas, Detroit şehirlerinde de Fahri Konsolosluklarımız bulunmaktadır.

New York Konsoloslugu
 • New York Konsoloslugu
 • New York Başkonsolosluğu

  1925 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin ABD’de açılan ilk müstakil konsolosluk temsilciliği olarak görevine başlayan Başkonsolosluğumuz 1977 yılında aynı yıl satın alınan ve tamamı Türkiye Cumhuriyeti'ne ait olan Türkevi binasında (821 UN Plaza, New York, NY 10017) hizmet vermeye başlamıştır. Yeni Türkevi Projesi nedeniyle, Temsilciliğimiz Kançılaryası geçici olarak 825 3rd Avenue, New York, NY 10022 adresinde binanın 28. katına taşınmıştır. 

  Başkonsolosluğumuzun görev bölgesinde New York, New Jersey, Pennsylvania ve Delaware eyaletleri bulunmaktadır.

  Başkonsolosluğumuzun bünyesinde Eğitim Ataşeliği, Kültür ve Tanıtma Ataşeliği, Ticaret Ataşeliği, Ekonomi Ataşeliği, Sosyal İşler ve Din Hizmetleri Ataşeliği ile Sağlık Müşavirliği faaliyet göstermektedir. Bağlı birimlerimizin ofisleri ise Kançılaryamızın bulunduğu binanın 5. katında yer almaktadır.

  Başkonsolosluğumuza başvurular sabah 09:00 ile 12:30 arasında, öğleden sonra ise 2:00 ile 4:00 arasında yapılabilmektedir. Yabancı ülke vatandaşları için vize başvuruları öğleden sonra kabul edilmektedir.

  Konsolosluk konularındaki tüm genel bilgi taleplerinin yanı sıra, vatandaşlarımızca Başkonsolosluğumuza şahsen veya posta ile yapılmış olan başvuruların akıbetine ilişkin sorular, 1-888-566 76 56 numaralı telefon üzerinden 24 saat hizmet veren Konsolosluk Çağrı Merkezi tarafından yanıtlanabilmektedir.   
Houston Konsoloslugu
 • Houston Konsoloslugu
 • Houston Başkonsolosluğu

  Houston Başkonsolosluğumuz 28 Ekim 1985’de resmi olarak faaliyete başlamıştır. Başlangıçta geçici bir süreyle konsolosluk hizmetleri 'Double Tree Suites' isimli otelde yürütülmüştür.

  18 Nisan 1986 tarihinde, Post Oak Bulvarı üzerinde, Galleria alışveriş merkezinin hemen yakınındaki halen içinde bulunduğumuz binaya taşınılmıştır.

  Başkonsolosluğumuz anılan tarihten bu yana, 1990 Post Oak Blvd. adresindeki iş merkezinin 13. katında hizmet vermektedir.

  Teksas dahil olmak üzere görev bölgemizde sekiz eyalet yer almaktadır. (Arkansas, Alabama, Louisiana, Mississippi, New Mexico, Oklahoma, Tennessee ve Texas)

  Başkonsolosluğumuzun bulunduğu binanın çevresindeki, binaya ait açık alan park yerlerine ücretsiz olarak park etmek mümkündür.


   
Chicago Konsoloslugu
 • Chicago Konsoloslugu
 • Chicago (Şikago) Başkonsolosluğu

  Başkonsolosluğumuz 1948 yılında kurulmuş olup, 2012 yılının Temmuz ayından bu yana Şikago’nun merkezindeki "NBC Tower" binasının 29. katında yerleşik kançılaryasında hizmet vermeye devam etmektedir. Başkonsolosluğumuzun görev bölgesi Güney Dakota, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Kuzey Dakota, Michigan, Minnesota, Missouri, Nebraska, Ohio ve Wisconsin eyaletlerini kapsamaktadır. 

  Ticaret Ataşeliğimiz, 01.05.2016 tarihi itibariyle Başkonsolosluğumuz hizmet binasında taşınarak faaliyetlerini burada sürdürmektedir.  

  Michigan eyaletinin Detroit şehrinde Fahri Başkonsolosluğumuz bulunmakta ve Nurten Ural Detroit Fahri Başkonsolosumuz olarak görev yapmaktadır. 
Los Angeles Konsoloslugu
 • Los Angeles Konsoloslugu
 • Los Angeles Başkonsolosluğu
   

  Türkiye’nin ABD’deki altı Başkonsolosluğundan biri olan T.C. Los Angeles Başkonsolosluğu, faaliyete geçtiği 1968 yılından bu yana Los Angeles’ta kesintisiz olarak hizmet vermekte olup, görev çevresinde Alaska, Arizona, Colorado, Idaho, California, Montana, Nevada, Oregon, Utah, Washington, Wyoming ve Hawaii bulunmaktadır.

  Bünyesinde 1988 yılında faaliyete geçen Eğitim Ataşeliği, 2004 yılında faaliyete geçen Kültür ve Tanıtma Ataşeliği ve 2007 yılında faaliyete geçen Ticaret Ataşeliği bulunan Başkonsolosluğumuz, halihazırda sahip bulunduğu 17 kişilik kadrosuyla, 2005 Mayıs ayından bu yana 6300 Wilshire Bulvarı üzerindeki mevcut adresinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Başkonsolosluğumuz çalışma saatleri hafta içi 8:30-16:00 olup, şahsen müracatlar 09:00 - 12:00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Telefonla bilgi alma saatleri ise 13:30-16:00’dır.

  Konsolosluk konularındaki tüm genel bilgi taleplerinin yanısıra, vatandaşlarımızca Başkonsolosluğumuza şahsen veya posta ile yapılmış olan başvuruların akıbetine ilişkin sorular, Konsolosluk Çağrı Merkezi tarafından da yanıtlanabilmektedir.  ABD’de yerleşik vatandaşlarımız, Başkonsolosluğumuza telefonla iletmek istedikleri bilgi talepleri için Konsolosluk Çağrı Merkezini 1-888-566-76-56 numaralı telefondan 7 gün 24 saat arayabilirler.

  Görev bölgemiz dahilinde bulunan San Fransisko/Kaliforniya’da ve Sacramento/Kaliforniya'da Fahri Başkonsoloslarımız da görev yapmaktadır. San Francisco Fahri Başkonsolosumuz Bonnie Joy Kaslan, Sacramento Fahri Baskonsolosumuz ise Laurence Joseph O'Connell'dır.    
Miami Turk Konsolosluğu
 • Miami Turk Konsolosluğu
 • Miami Konsolosluğumuzun görev bölgesi Florida, Georgia, Kuzey Carolina, Güney Carolina ve Puerto Rico‘dan oluşmaktadır. 
   
Boston Konsoloslugu
 • Boston Konsoloslugu
 • Başkonsolosluğumuzun görev bölgesi Massachusetts, New Hampshire, Connecticut, Maine, Vermont ve Rhode Island Eyaletleri’nden oluşmaktadır. 

  Başkonsolosluğumuzun bünyesinde Ticaret Ataşeliği bulunmaktadır. 

  Başkonsolosluğumuzun çalışma saatleri hafta içi 09.00-17:00 olup, şahsen müracaatlar 09:00 - 13:00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Başkonsolosluğumuz şahsen başvuru saatleri dışında posta ile gönderilen işlemleri ve işlemlere ait yazışmaları yerine getirmektedir. Telefonla bilgi alma ve yabancı ülke vatandaşları için vize başvuru saatleri de 14:30-17:00’dir.

  Konsolosluk konularındaki tüm genel bilgi taleplerinin yanı sıra, vatandaşlarımızca Başkonsolosluğumuza şahsen veya posta ile yapılmış olan başvuruların akıbetine ilişkin sorular, Konsolosluk Çağrı Merkezi tarafından yanıtlanabilmektedir. 1-888-566 76 56 numaralı telefon üzerinden ulaşılabilen Konsolosluk Çağrı Merkezi, hafta içi her gün ABD merkezi saati (CT) ile 08:30-16:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

ATA-DC
 • ATA-DC
 • Amerikan Turkish Association of Washington DC's mission is to promote Turkish culture in the U.S. and build friendship between Turkish and American people as we foster a stronger Turkish American community in the Washington DC metro area through educational, social and cultural activities.
   

  The American-Turkish Association (ATA-DC) is a non-political, non-profit charitable organization founded in 1965 to promote better understanding between the American and Turkish people through social, educational, cultural and charitable activities.

Institute of Turkish Studies
 • Institute of Turkish Studies
 • Founded and incorporated in the District of Columbia in 1982, the Institute of Turkish Studies (ITS) is the only non-profit, private educational foundation in the United States exclusively dedicated to the support and development of Turkish Studies in American higher education. The Institute is an independent, tax exempt organization and does not seek to influence legislation nor advocate particular policies or agendas. ITS currently benefits from the location of its offices at the Edmund A. Walsh School of Foreign Service on the campus of Georgetown University, the oldest and largest school of international affairs in the country.

  The Institute's location in one of America's leading universities and in the nation's capital provides it with a unique opportunity to pursue its objectives. The Institute has full access to a variety of research and information facilities and resources at Georgetown University. At the same time, the Institute benefits from being located in Washington, DC, where the Library of Congress has the largest collection of books on Turkey in the United States and where there are a number of educational institutions and international economic organizations actively dealing with Turkey.

  In keeping with its charter and tax-exempt status, the Institute does not seek to influence legislation.

Washington Turkish Women’s Association
 • Washington Turkish Women’s Association
 • WTWA Türkiye'de okulsuz ve yoksul bölgelerde okul yaptırmak ve öğrencilere yardim etmek, eğitime katkida bulunmak amacı ile kurulmuştur.
   

  WTWA has established in 1965 by Turkish women in Washington DC to aid the needy Turkish children and Turkish schools through making donations to the Turkish organizations established to realize these purposes.

  WTWA has made contributions to multiple organizations primarily supporting schools to help them build libraries and science and computer labs.

  Our current sister organizations include “Cagdas Yasami Destekleme Dernegi”, “Koy Ogretmenleri ile Haberlesme ve Yardimlasma Dernegi”, and “Darussafaka Lisesi Dernegi”, “Mehmetcik Vakfi”.

Türkiye Cumhuriyeti Washington Büyükelçiliği
 • Türkiye Cumhuriyeti Washington Büyükelçiliği
 • Amerika Birleşik Devleti’nde yaşayan Türk toplumunun değerli mensupları,

  Türkiye Cumhuriyeti’nin Amerika Birleşik Devletleri nezdindeki Büyükelçisi olarak görevime başlamış bulunmaktayım.

  Türk dış politikasının ana eksenlerinden birini teşkil eden Türkiye-ABD ilişkilerinin daha da geliştirilip güçlendirilmesine yönelik böylesine önemli bir görevin sorumluluğu üstlenmenin onur ve mutluluğunu taşıyorum.  
TURKISH BUSINESS COUNCIL
 • TURKISH BUSINESS COUNCIL
 • Turkish Business Council (TBC), established in 2004, is a non-profit organization, composed of companies and individuals. TBC is dedicated to encouraging and cultivating the business and trade between Turkey and UAE. With this purpose, TBC promotes commercial interest of Turkey and Turkish businessmen as well as Turkish products in the UAE market.

  TBC plays an influential role in bilateral trade and investment, through sustaining partnerships and networking. TBC serves as a platform to guide, not only the investors and businessmen to enter the UAE market, but also the existing business bodies to establish new collaborations. For this purpose, TBC organizes events to stimulate fresh insights, new perspectives and also networking opportunities.

  Our members represent all facets of the Turkish-Emirati business community. By participating and engaging with TBC, our members benefit from:

  • Access to a unique network and business contacts
  • A printed copy of Members Directory
  • Private Seminars and Conferences
  • Membership Discounts through "TBC Member Cards"
  • Regional Updates and Online Newsletters
  • Social and Business Gatherings
Kısmet Events
 • Kısmet Events
 • Her türlü eğlence ve iş organizasyonlarınızdaki vazgeçilmez partneriniz Kismet Events’in sitesine hoşgeldiniz.

  Kısmet Events düğünler, konserler, personel etkinlikleri, ürün tanıtımları, iş yeri açılışları, seminer ve toplantı organizasyonlarında uzmanlaşmış bir firmadır. Firmamızın kolu Kismet Rental ile organizelerde gereken ekipmanları kiraya veriyoruz.

  Türkiye kolumuz Karademirli Investments ile müşterilerimizin Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarını yönlendiriyoruz. Projelerin başlangıcında toplu daire alımı ile uygun alıp bitiminde karlı bir şekilde satmalarını sağlıyoruz.

  Kismet Events; konserler, düğünler, yıldönümleri, personel eğlenceleri, ürün tanıtımları, iş açılışları, iş toplantıları ve diğer toplantılar konularında uzmanlaşmış bir organizasyon firmasıdır. Yapılan organizasyonların her aşamasında düşünceleriniz, istekleriniz ve hedefleriniz odak noktası olarak alınmaktadır. Etkinliğinizi unutulmaz bir hale getirmek için sizlere en uygun mekanları, en güzel dekorasyonu ve en lezzetli yemekleri sunmak başlıca hedefimizdir.Verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için üstte yer alan butonlara tıklayabilirsiniz. Etkinliklerinizle ilgili görüşmek için bizi arayabilirsiniz.
İnfo Flash Haber
 • İnfo Flash Haber
 • İNFO FLASH HABER

  İnfo Flash Haber Fransalı Türklerin ve Avrupa'da yaşayan herkesin haber sitesi.
cultures-elles
 • cultures-elles
 • cultures-elles kulturel geziler egitim dersleri, dil kurslari, sportif faliyetler, kulturel aktiviteler

  Cultures & Elles est une association qui a pour objectif :

  - Ouvrir un espace de débats et de rencontres entre les femmes et les 
  jeunes intergénérationnelles et interculturelles.
  - Créer un lien affectif.
  - Favoriser le dialogue entre voisins et contribuer ainsi à mieux vivre ensemble.
  - Organiser des voyages culturels dans et hors du pays.
Belçika Genç Girişimciler Birliği;
 • Belçika Genç Girişimciler Birliği;
 • Orjinal adı 'Union of Young Belgian Entrepreneurs' (UYBE) olan 'Belçika Genç Girişimciler Birliği' (BGGB) adı altında yeni bir sivil toplum kuruluşu daha Brüksel'de hayata geçirildi.

  Brüksel Saint Josse'de bulunan 'Stockholm Pizza'da kahvaltılı bir basın toplantısı düzenleyen 'Belçika Genç Girişimciler Birliği' adına çalışmaları ve kuruluş amaçlarını açıklayan BGGB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gençay, "Sayın konuklar 'Belçika Genç Girişimciler Birliği'mizin kuruluşunu deklare etme ve tanıtim programımıza hoş geldiniz.

  BGGB, Küçük ve orta ölçekli esnaf, serbest meslek mensubu, genç işadamı ve girişimcilerin çatı kuruluşudur.

  GENEL AMAÇLARIMIZ:

  1-Üye şirketlerimizin kadrolarının kişisel, mesleki gelişimlerine destek olmak ve kadro kalite seviyesini destekleyerek, kurumsallaşmalarına ve profesyonellesmelerine katkıda bulunmak.

  2-İşletmelerin finansal, hukuksal ve idari sorunlarını saptamak bu sorunlara kesin ve kalıcı çözümler geliştirmek.

  3-İşadamlarını ilgilendiren sanayi ve ticaret politikalarının oluşturulması ve uygulanmasında yetkili kurumlara görüş sunmak.

  4-Genç işadamları arasındaki işbirliği ve iletişim faaliyetlerini güçlendirmek.

  5-Üyelerimizin iç ve dış pazarlarda güvenli ve kazançlı ticaret yapabilmeleri için gerekli Pazar ve piyasa analizleri yapamak, yatırım ortamının oluşturulmasına, geliştirilmesine katkıda bulunmak..

  6-Toplumun sosyal ve kültürel alanlardaki sorunlarına yönelik, projeler üretmek, sosyal yardımlarda bulunmak'tır dedi.

ATIB Schwaz Mimarsinan
 • ATIB Schwaz Mimarsinan
 • ATIB Schwaz Mimarsinan ATIB bünyesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu.

  Avusturya Türk islam birligi (ATIB) Mimarsinan Camii Markt Str. 12 6130 Schwaz
Tügva Afsin Temsilciligi
Almanya Bülteni - Online Zeitung
 • Almanya Bülteni - Online Zeitung
 • Misyonumuz: Almanya gündemini, Türkçe olarak okuyuculara sunmak

  Almanya'dan ve Almanya ile ilgili haberler, yorumlar, etkinlikler için adresiniz: http://www.almanyabulteni.de

  Chefredakteurin für die deutsche Ausgabe (Genel Yayın Yönetmeni) : Hülya Sancak  E-Mail: sancak@almanyabulteni.de 

  Leiter der Sportredaktion (Spor Müdürü) : Bayram Aybastı  E-Mail: aybasti@almanyabulteni.de Tel. : +49 - 160 - 908 84 258

  Technische Umsetzung / Online Marketing:

  Technologie Zentrum Dortmund, Emil-Figge-Straße 76-80, D - 44227 Dortmund, Tel: +49 (0) 231-2261 86 0 Fax: 2261 86 49

  Pressemitteilungen, Presseeinladungen:  E-Mail-Adresse: habermerkezi@almanyabulteni.de

Basel Türk Okulları, İsviçre
Berlin Rehberi, Almanya
 • Berlin Rehberi, Almanya
 • Berlin rehberi; Berlin Şehrindeki tüm firmaların iletişim bilgilerinin bulunduğu, aradığınız tüm sektördeki öncü firmalara web sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Hem de Videolu
Milano Ticaret Ataşesi, Italya
 • Milano Ticaret Ataşesi, Italya
 • Merkez ile Yurt Dışı Teşkilatı arasındaki işbirliğinin ve bilgi akışının kuvvetlendirilmesi ve verimliliğin artırılmasını için her yıl Ticaret Müşavirleri Konferansları yapılmaktadır.

  Ihracat politikaları, yatırım teşvik, hizmet ticareti, ithalat mevzuatı, serbest ticaret anlaşmaları, ürün güvenliği, sektörlere verilen destekler, doğrudan yabancı sermaye yatırımları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için uzmana danışabilirsiniz.

  Bakanlığımız merkez birimlerinin yansıra ticaret müşavirliklerimiz tarafından gerçekleştirilecek ticaret heyetleri, ziyaretler, görüşmeler, toplantı ve seminerler gibi etkinliklerinin görülebileceği etkinlik takvimine ulaşabilirsiniz.
Dubai Turk Bilgi & Paylasim Bankasi, Dubai (BAE)
 • Dubai Turk Bilgi & Paylasim Bankasi, Dubai (BAE)
 • Uzun yillardir Dubai de yasayan kisilerin paylasimlari ile yeni katilan arkadaslar arasinda bir kopru olusturmaktir ana gayemiz.Kesinlikle ticari paylasimlarin yapIlmasi yasaktir.
Dubaide ki Türkler -- Bilgi Dubai, Dubai (BAE)
 • Dubaide ki Türkler -- Bilgi Dubai, Dubai (BAE)
 • Dubaide ki Türklerin Buluşma Noktası
  Türk Restaurantları, 
  Türk Alışveriş Merkezleri,
  Türk Firmaları,
  Türklerin organizasyonları,
  Dubaide ki Türklerin Uğraşları Hakkında Herşey.

  Politika üstü bir gruptur. Amaç Dubaide yaşayan Türklerin ihtiyaçlarına yönelik paylaşımlarda bulunmak ve iletişimi yüksek tutmaktır. Herhangi bir politik görüşe yer verilmeyecektir. Farklı grup ve reklam linki paylaşan arkadaşlar gruptan uzaklaştırılacaktır. bilgidubai mail "grubcugu" ile hic bir baglantimiz yoktur.. Saygılar.
İnsani Değerler Derneği, Türkiye
 • İnsani Değerler Derneği, Türkiye
 • İnsani Değerler Derneği
  Hedeflerimiz 


  Katılımcı demokrasi, insanın temel hak ve özgürlükleri ile evrensel hukuk kuralları olmak üzere; sevgi, saygı, yardımlaşma, hoşgörü, ahlak, adalet, vefa, şefkat, merhamet, inanç, din, düşünce, sanat, bilim, kültür gibi insani değerlerin yeniden tespitini yapıp, bunların toplum hayatında etkin bir şekilde yaşanması

  İnsanı insan yapan insani değerlerin, fert ve toplum hayatında etkin bir şekilde vücut bulması,

  Toplumsal uzlaşmanın ve barışın sağlanması,

  Toplum veya bireysel olarak, düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşarak, birlikte tartışarak, kavga etmeden, gerginlikler yaratmadan, uzlaşma kültürüne sahip olarak ve sorunlarımızı konuşarak ve anlaşarak çözme yeteneklerimizin geliştirilmesi,

  Ferdin fikri ve zihni yeteneklerini geliştirmek suretiyle ülkemizin sosyal, siyasi ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmasının temini,

  Aydın ile halkın, yönetenle yönetilenin kucaklaştığı, toplumsal uzlaşmanın, hoşgörünün ve barışın, toplumun bütün katmanlarında hissedilerek yaşanmasına katkıda bulunarak, büyük bir toplumsal dönüşüm ve değişimin gerçekleştirilmesi,

  Dernek üyeleri arasında, insani değerleri ve dayanışmayı en etkin bir şekilde yaşatarak topluma örnek bir kuruluş olmasını sağlamak
CALIFORNIA TURKLERI, Amerika
 • CALIFORNIA TURKLERI, Amerika
 • Hergun bir bahaneyle girdigimiz Facebook vesilesiyle 'Turklerde birlik yok' nakaratindan kurtulmamizin adresi olsun burasi..
  Dileriz kendisini Turkiye'ye ait hisseden herkes burada bulusur ve her konuda birbirine destek vererek guclu bir platform olusturur. 
  Tasinacak olan, kiralik arayan, okul bulamayan, avukat arayan, sigortasi dolan...gunluk hayatin dertleriyle gurbet elde bunalan, sorusu ve sorunu olan herkes..Hepinizi bekliyoruz!
  Gelin 'birlik' olalim...
  Mintaha Neslihan Eroglu
Turkish American Association of San Antonio, Amerika
 • Turkish American Association of San Antonio, Amerika
 • Turkish American Association of San Antonio is an inclusive organization that welcomes people of all religions, backgrounds and national origin. What unites us is our mutual interest in Turkish culture and history.  We welcome people who were born or raised in Turkey; people who have visited Turkey and fell in love with the country; people who served or worked in Turkey and have many fond memories; and people who would like to learn more about Turkey.

  We do not have a political agenda.  As a non-profit organization, we do not engage in political, religious or legislative activities.  Our objectives are intercultural, educational and social.

  Board of Directors
  President: Dr. Murat Tas
  Vice President: Ibrahim Dinibutun
  Secretary: Oya DiCosimo
  Treasurer: Omer Inegol
  Board Members:
  Sevin Ozan
  Muge Wilson
  Dennis Sabatino
  Sabah Bayatli
  Huseyin Unal
  Saadet Beeson
Florida Turkish Center Foundation, Amerika
 • Florida Turkish Center Foundation, Amerika
 • Florida Turkish Center Foundation(FTCF) is a non-profit Florida corporation. The purpose of Florida Turkish Center is to purchase or to build an office and activity center (Turk Evi) in South Florida and make it available for the use of South Florida Turkish American community. FTC is managed by a board of trustees with 11 members (The Board of Trustees). The Board has the full authority to purchase it, to build it out, raise funds for the project and ensure that Turk Evi” is used for the benefit of the Turkish American community in South Florida.
Boston University Turkish Student Association, Amerika
New England Turkish Student Association, Amerika
 • Sayfa nin 7
Eşleşme yapılan ilanlar
Henüz Eşleştirme için ilan eklemediniz.
Lütfen şikayetinizle ilgili detaylı bilgi verin.
Mesaj *
Giriş
Şifremi Unuttum Şifre hatırlatma